Medewerkersonderzoek instemmingsplichtig?

De afdeling HR wil het medewerkersonderzoek (mto) anders organiseren, onder andere door dit direct tijdens een bijeenkomst te laten invullen en vervolgens direct te bespreken. Is dit niet instemmingsplichtig? De opzet van een mto is inderdaad instemmingsplichtig, op grond van artikel 27 van de … Het bericht Medewerkersonderzoek instemmingsplichtig? verscheen eerst op ORnet.
ornet
21-08-2019 12:23